Призначення керiвникiв у Держгеонадра викликає багато питань

Призначення керiвникiв у Держгеонадра викликає багато питань


Кабмін вчора вночі призначив тимчасово виконуючого обов’язки голови Державної служби геології та надр України Олега Кирилюка та першого заступника цього відомства Миколу Фощія. А вже зранку наступного дня «новопризначені» прибули керувати цим підприємством. Однак на урядовому порталі досі немає жодного призначення цих осіб.

Ситуація, що склалась навколо голови Держгеонадр, свідчить про таємні рішення, порушення процедури, роботу над конкурсної комісією в ручному режимі та небажання уряду реформувати країну, вважають у Депконтролі.

Конкурс на голову Держгеонадр мав відбутися 16 травня, однак дивним чином для його проведення не вистачило кворуму. Повторно відбувся конкурс 23 травня, але безрезультатно, бо комісія не змогла обрати переможця.

За останній тиждень Кабінет міністрів України незрозуміло як вже вдруге призначає нового тимчасово виконуючого обов’язки голови Держгеонадр Олега Кирилюка та першого заступника Миколу Фощія. Перше призначення призупинив суд, а про друге розпорядження тільки говорять, однак на сайті Кабміну жодної інформації не опубліковано.

Сьогодні не може йтися про керівників урядової установи в особі людей, які дискредитували себе, які були скандальними членами «Партії регіонів» чи доводили до банкрутства геологічні підприємства. Ситуацію зараз може змінити тільки прозорий та відкритий конкурс. Але проведення конкурсу блокують, зазначають у депутатському об’єднанні.