Максим Поляков: «Чому керівні посади стратегічного держпідприємства «Укргазвидобування» займають громадяни РФ?»

Максим Поляков: «Чому керівні посади стратегічного держпідприємства «Укргазвидобування» займають громадяни РФ?»


Після оприлюднення особистого листування наближених осіб керівництва «Укргазвидобування» та «Нафтогаз Україна», стали відомі конкретні факти махінаційних схем на підприємтсві. Про це на брифінгу у Верховній Раді України заявив народний депутат, член МДО «Депутатський контроль» Максим Поляков.

За його словами, керівництво «Укргазвидобування» догралося! Після висвітлення особистої переписки радника Голови правління ПАТ «Укргазвидобування» Андрія Хоменка з Директором з формування методології закупівель підприємствами сфери корпоративного управління НАК «Нафтогаз Україна» Романом Белягою всі козирі розкриті – корупція має конкретні обличчя!

Скрін цього листування було опубліковано на сайті Центру правового аналізу та дослідження політичних ризиків. У повідомленнях йдеться про те, що  Роман Беляга дає покроковий план дій Андрію Хоменку задля того, аби сфальсифікувати проведення тендерного конкурсу й скоригувати документи під потрібну компанію-переможецю.

Крім цього, Роман Беляга отримав особистого листа ще й від Директора з питань матеріально-технічного забезпечення ПАТ «Укргазвидобування» Андрія Токаря. Він просить пана Белягу приховати своє місце прописки, адже має посвідку на проживання у РФ.

«Ураховуючи те, що Україна сьогодні відвойовує своє право на незалежність та свободу, такі дії не просто не припустимі, а ганебні! Керівництво ПАТ «Укргазвидобування» навряд чи діє в інтересах нашої країни та на благо українського народу. Олег Прохоренко – горечиновник, який паплюжить значимість державного стратегічно важливого підприємства», – заявив народний депутат, член МДО «Депутатський контроль» Максим Поляков.

Нещодавно у ЗМІ також з’явилася інформацію про те, що Олег Прохоренко заборонив своїм підлеглим спілкуватися з представниками медіа.  Згідно з розпорядженням, цитата: «з метою створення єдиного позитивного іміджу «Укргазвидобування» та його керівництва, запобіганню витоку інформації» співробітники спілкуватимуться зі ЗМІ «виключно з особистого попереднього дозволу» самого Прохоренка.

«Такі дії з боку керівництва неприпустимі. Ми живемо в демократичній, незалежній країні, у якій заборонена цензура й існує свобода слова. Кожен українець має конституційне  право на вільне висловлення власної думки. Тому члени «Депутатського контролю» й надалі відслідковуватимуть ситуацію щодо подій на ПАТ «Укргазвидобування» та інформуватимуть громадськість про стан подій», зазначив Голова ГО «Депутатський контроль» Вадим Руденко.