Купрій про скандал на Закарпатті: “Поліція має забезпечувати європейську культуру”

Купрій про скандал на Закарпатті: “Поліція має забезпечувати європейську культуру”


Правоохоронні органи повинні не тільки стежити за громадським порядком на вулицях країни, але і забезпечувати високу європейську культуру в публічних місцях. Такі переконання висловив член МДО “Депутатський контроль”, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Віталій Купрій в коментарі для телеканалу NewsOne.

За словами депутата, людині, яка використовує нецензурну лексику при спілкуванні з колегами, не місце в органах. Купрій вважає, що за таке ставлення до співробітників поліції керівників можна притягати до адміністративної відповідальності.

“Такі ситуації негативні в Нацполіції, ще є набагато гірші, навіть за нового керівництві. У мене є дані, що в Дніпропетровській області підвищують на посаді майора Миколи Мірошниченка, проти якого відкрита кримінальна справа за те, що він маніпулював своїми електронними деклараціями, незаконно наживав хабарі”, – констатував Купрій.

Політик вважає, що такі тенденції небезпечні та неприпустимі в нинішній час.

Нардеп підкреслив, що цілком підтримує позицію голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля.

Відмітимо, раніше голова Москаль закликав міністра внутрішніх справ Арсена Авакова і керівника Національної поліції Сергія Князєва змінити керівництво патрульної поліції Мукачева та Ужгорода, якому колектив висловив недовіру.

У зверненні 73 співробітники патрульної поліції заявили про факти численних порушень законодавства, дисциплінарного статуту, приниження честі та гідності з боку начальника Управління патрульної поліції в Ужгороді та Мукачеві Ю.Марценишина, а також його заступника В.Наймана.

Нагадаємо, раніше Віталій Купрій увійшов до складу колегії МВС.