Команда «Депутатського контролю» росте: до неї долучився народний обранець Олександр Горбунов

Команда «Депутатського контролю» росте: до неї долучився народний обранець Олександр Горбунов


До команди МДО «Депутатський контроль» приєднався ще один парламентар, член фракції «Народний фронт», Голова підкомітету з питань видатків державного бюджету Олександр Горбунов.

Новий представник Міжфракційного об’єднання має активну життєву, громадянську та політичну позицію. Він співзасновник низки неурядових організацій рідної Кіровоградщини, президент обласної Асоціації бойових мистецтв.

Народний  обранець системно працює над залученням у країну інвестицій для її економічного розвитку – наразі займає посаду заступника керівника групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Швеція, також входить до відповідних груп щодо США, Німеччини, Канади, Норвегії, Китаю.

Окремим вектором роботи Олександр Горбунов визначив для себе  реформування системи забезпечення житлом військовослужбовців Збройних Сил України. За його ініціативи в рамках держбюджету на 2015 рік було виділено 300 млн. гривень на цілі для сімей бійців АТО та учасників бойових дій, що отримали інвалідність.

Активно пропагує потребу патріотичного виховання молоді, підвищення якості освіти, позашкільного розвитку. Є автором законопроекту «Про заходи щодо підтримки центрів патріотичного виховання молоді».

Нагороджений Святійшим Патріархом Київським і всієї Руси – України Філаретом медаллю «За жертовність та любов до України».

«Депутатський контроль» радий бачити в своїй команді такого ініціативного та цілеспрямованого колегу, що має на меті якісні зміни в країні та успішно над цим працює.