Колишнього ватажка ЛНР Корсунського тримають під вартою

Колишнього ватажка ЛНР Корсунського тримають під вартою


Служба безпеки України на звернення «Депутатського контролю» повідомило про те, що Головним слідчим управлінням СБУ здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадження за підозрою Корсунського С.О. у вчиненні злочину. Колишнього ватажка ЛНР затримали за підозрою у створенні терористичної групи чи організації. Про це повідомили народного депутата, члена МДО «Депутатський контроль» Віктора Романюка.

У відповіді також йдеться про те, що Шевченківським районним судом м. Києва до підозрюваного застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Зауважимо, що на початку лютого на різних веб–ресурсах з’явилася інформація про те, що наразі один з колишніх ватажків терористів ЛНР Сергій Корсунський перебуває в столиці, безнаказово роз’їжджає на автомобілі та харчується з дружиною в Київських ресторанах.

Також, вказана особа, будучи поплічником так званого «народного губернатора «ЛНР» – Валерія Болотова, приймала безпосередню участь у захопленні адмінбудівель у Луганську, публічно закликала до повалення конституційного ладу та захоплення державної влади.

«Залишаються невідомими мотиви приїзду Сергія Корсунського до Києва. Адже цілком ймовірним може бути той факт, що він прибув до столиці з метою подальшого ведення своєї терористичної діяльності та повалення конституційного ладу в Україні» – зауважив народний депутат, член МДО «Депутатський контроль» Віктор Романюк.

Тому «Депутатський контроль» звернувся з терміновою заявою до Голови СБУ задля унеможливлення подальшої діяльності цієї особи на території України.

«Депутатський контроль» не міг залишитись осторонь цієї ситуації. Тому ми звернулися до СБУ з проханням провести перевірку інформації щодо перебування ватажка терористів у столиці та вжити термінових заходів реагування. Контролюючий орган відреагував на наше звернення. Сподіваємося, що  вказану особу притягнуть до встановленої законом відповідальності», – підкреслив Голова ГО «Депутатський контроль» Вадим Руденко.