Керівництво «Укргазвидобування» знову не допустило до перевірки своєї діяльності ДФІ

Керівництво «Укргазвидобування» знову не допустило до перевірки своєї діяльності ДФІ


Керівництво ПАТ «Укргазвидобування» вкотре не допустили комісію до перевірки фінансово-господарської діяльності. Про це у відповіді на звернення народних депутатів, членів МДО «Депутатський контроль» повідомили у Держфінінспекції.

Як зазначається в документі, службові особи УГВ не допустили комісію на територію відомства для проведення ревізії.

У свою чергу, Держфінінспекція виконуючи доручення екс-Прем’єр-міністра  Яценюка, створила робочу групу за участю Антимонопольного комітету, ДФС, Мінекономічного розвитку й торгівлі, Нацполіції з метою перевірки. Однак, посадовці «Укргазвидобування» на чолі з Олегом Прохоренком робочу групу до перевірки також не допустили.

 «Свавілля керівництва «Укргазвидобування» продовжується. А це означає, що підприємству є що приховувати. ДФІ уже вкотре не може потрапити на об’єкт, аби перевірити законність діяльності на державному стратегічно важливому об’єкті. Службовці «Укргазвидобування» намагаються приховати докази неефективного розпорядження бюджетними коштами та фінансовими ресурсами» – зауважив народний депутат, член МДО «Депутатський контроль» Максим Поляков.

Нагадаємо, що ДФІ ще в лютому цього року розпочала ревізію фінансово-господарської діяльності на ПАТ «Укргазвидобування»  за період з 1 червня 2014 року по 31 січня 2016 року включно. Проте, через перешкоджання керівництва «Укргазвидобування», інспекцію було призупинено та планувалося поновити 11 березня цього року.

Продовжити перевірку діяльності не вдалося, працівників ДФІ на територію підприємства знову не пустили. У результаті цього, подальше проведення інспекції на підприємстві стало неможливим.