«Керівник «Укргазвидобування» Олег Прохоренко збирає валізи», – Маким Поляков

«Керівник «Укргазвидобування» Олег Прохоренко збирає валізи», – Маким Поляков


Народний депутат, член МДО «Депутатський контроль» Максим Поляков під час виступу на брифінгу у Верховній Раду звернувся до правоохоронців вплинути на ситуацію, що склалася навколо найбільшого виробника газу в Україні, підприємством «Укргазвидобування».

За останні півтора року були виявлені мільярдні збитки, нанесені державі керівником «Укргазвидобування» Олегом Прохоренком. До того ж, у березня цього року підприємство звернулося до суду з позовом до Максима Полякова про захист ділової репутації.

Товариство вимагало визнати недостовірною інформацію, проголошену парламентарем під час виступу на брифінгу у Верховній Раді України. Однак суд відмовив у задоволенні позову ПАТ «Укргазвидобування» до народного депутата.

«На разі є достовірна інформація, що Прохоренко «сидить на валізах» і має намір тікати за кордон до найближчого партнера, колишнього парламентаря пана Онищенка. Акцентую увагу, що до цього часу у нього не вилучений закордонний паспорт. Тому звертаюся до НАБУ, ГПУ якнайшвидше забрати паспорт і посадили під домашній арешт, щоб найбільший корупціонер не зник із країни», – наголосив Максим Поляков.

Нагадаємо, що «Депутатський контроль» уже тривалий час веде боротьбу з керівництвом «Укргазвидобування», яке ймовірно, незаконним шляхом, привласнює державні кошти за рахунок корупційних схем під час тендерних закупівель. Парламентарі неодноразово зверталися до правоохоронних органів, НАБУ та підіймали це важливе питання під час брифінгів у Верховній Раді.