Ігор Артюшенко закликав НАБУ перевірити кандидата в керівники Київської митниці

Ігор Артюшенко закликав НАБУ перевірити кандидата в керівники Київської митниці


Народний депутат, член Депконтролю Ігор Артюшенко закликав Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) перевірити діяльність начальника митного посту “Столичний” Сергія Тупальського, який має намір взяти участь у конкурсі на посаду начальника Київської міської митниці.

Відповідне депутатське звернення парламентар опублікував на своїй сторінці у Facebook.

Зокрема, депутат просить перевірити компанію “Тріумф-СВ”, яка була заснована у 2010 році сьогодні Тупальським та його братом.

“Є такий персонаж – начальник митного посту “Столичний” Сергій Тупальський. І молодий, і освічений, і перспективний. А тому і начальником митного посту призначили. І у його брата бізнес після цього різко в гору пішов. Звичайно, цей бізнес працює на тому ж самому митному посту”, – зазначив депутат.

Крім того, за інформацією Артюшенка, у дружини Тупальского “одразу з’явилися і нова квартира, і земелька, і будинок, і нова машина, і 70000 дол. готівкою”.  1 2Народний депутат зазначив, що звернувся до НАБУ щодо проведення перевірки діяльності Сергія Тупальського з огляду на дані у ЗМІ про корупцію на Київській митниці.