Голова «Депутатського контролю» в прямому ефірі презентував план порятунку країни

Голова «Депутатського контролю» в прямому ефірі презентував план порятунку країни


Голова Секретаріату МДО «Депутатський контроль»  Вадим Руденко в ефірі телеканалу «Рада» на програмі «Позиція» представив «Антикорупційний план» порятунку країни.

Під час бесіди він детально розповів про специфіку діяльності об’єднання та  презентував 9 радикальних пунктів, розроблених командою «Депутатського контролю».

«Наша організація створена громадськістю і для громадськості! Тому головна мета об’єднання  –  це спiльний контроль за дiяльнiстю органів влади та протидiя корупцiї. А розроблений нами план допоможе втілити в життя всі задумані ідеї»,наголосив Голова Секретаріату.

Перший пункт – 100% перезавантаження існуючої чиновницької системи. Коли нові люди приходять до влади з бажанням змiнити цей механiзм, система їх швидко ламає. Опираючись на досвід європейців, потрібно здійснити люстрацію, задля побудови нової демократичної країни.

Також «Антикорупційний план» «Депутатського контролю» передбачає такі дії: скорочення чиновників у 3 рази і  як наслідок –  пропорційне збільшення заробітної плати новим держслужбовцям; перехiд на електронне врядування; посилення персональної вiдповiдальностi чиновників та керівника за злочини його підлеглого.

Скорочення й оптимізація силових та контролюючих органів не менш важливе питання на сьогодні. І «Депутатський контроль» вносить свої ініціативи в «Антикорупційному плані» щодо реалізації даної проблеми.

«Ми маємо перетворити кiлькiсть на якiсть! Повинні бути тільки якiснi структури, якi виконують свої безпосереднi функції та мають оптимiзовану кiлькiсть професіоналів. Також нашій крані потрібна серйозна база, аби працівники виконували свою роботу професійно»,зазначив Вадим Руденко.

Додамо, що команда «Депутатського контролю» цiлком підтримує прагнення децентралізувати владу і передати регулятивнi функції самоврядним органiзацiям.

Важливо також надати право українцям на «громадський арешт корупціонера». Але під пильним контролем відповідного громадського патруля.

Голова Секретаріату «Депутатського контролю» переконаний, що лише такими радикальними методами можна знизити градус хабарництва. Адже у час, коли правоохоронні органи не справляються з обов’язками реальної боротьби з корупцією, необхiдним є впровадження законних методiв для того, щоб надати можливостi громадянам самостiйно боротися з корупціонерами.