Геннадій Кривошея: «Я підтримаю будь-яку ініціативу Київради, що пропагує здоровий спосіб життя»

Геннадій Кривошея: «Я підтримаю будь-яку ініціативу Київради, що пропагує здоровий спосіб життя»


Нещодавно депутати Київради, всупереч вимогам законодавства України, підтримали проект рішення про повну заборону на продаж пива та алкогольної продукції у тимчасових спорудах. Як зазначають у відомстві, прийняте рішення було викликане чисельними скаргами мешканців столиці з приводу необхідності обмеження продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Про це у відповіді на звернення повідомили народного депутата, співголову МДО «Депутатський контроль» Геннадія Кривошею.

Також у документі Київський міський голова Віталій Кличко просить парламентаря підтримати 2 законопроекти №1440 та №2115а, які нададуть права сільським, міським радам вирішувати питання щодо визначення місць торгівлі алко- та тютюновими виробами.

Проте, за словами народного обранця, заборона продажу зазначених товарів може призвести до проявів корупції та сплеску неконтрольованої торгівлі. Також супермаркети, користуючись своїм монопольним становищем, піднімуть ціни на товари, не зважаючи на якість продукції. У зв’язку з цим було надіслано відповідне звернення до Антимонопольного комітету.

«Я готовий підтримати будь-яку ініціативу Київради, що пропагує здоровий спосіб життя. Зокрема, що стосується заборони продажу слабоалкогольних і тютюнових виробів у місцях, розташованих біля садочків та шкіл. Але жоден з чиновників, який працює на виборчій посаді, не повинен лобіювати інтереси окремих власників чи виробників. Здорова конкуренція та постійний контроль – головні засади правильного господарювання», – зауважив народний депутат, співголова МДО «Депутатський контроль» Геннадій Кривошея.

Крім цього, народний обранець просить Віталія Кличка запропонувати його колегам, які працюють у ВРУ, підтримати законопроект № 4507. Він покликаний заборонити виробництво і обіг тютюнових виробів, які мають смаки та запахи, що можуть приваблювати споживачів, особливо дітей та молодь.

«Члени «Депконтролю» є авторами низки законопроекті, які пропагують чисту екологію та здоровий спосіб життя. Лише правильними діями та розумними обмеженнями можна досягти цілей», – наголосив Голова ГО «Депутатський контроль» Вадим Руденко.