Геннадій Кривошея: «Технічне регулювання, стандартизація, сертифікація й метрологія мають відповідати європейським нормам»

Геннадій Кривошея: «Технічне регулювання, стандартизація, сертифікація й метрологія мають відповідати європейським нормам»


Під час виступу на брифінгу у ВР України народний депутат, співголова МДО «Депутатський контроль» Геннадій Кривошея звернувся до Міністра економічного розвитку й торгівлі з проханням звернути увагу на проблеми щодо системи регулювання в Україні.

Парламентар закцентував увагу на тому, що низка вчинених Нацорганом стандартизації (НОС), НААУ та Департаментом техрегулювання дій гальмують розвиток Україну на шляху до співпраці й вступу до ЄС.

«Я особисто прошу пана Міністра і  його заступника розглянути ситуацію. Нам необхідно, щоб технічне регулювання, стандартизація, сертифікація й метрологія відповідали європейським нормам. І це першочергово залежить від Мінекономрозвитку й торгівлі», –  зазначив парламентар.

Нагадаємо, що вчора, 30 березня, члени МДО «Депутатський контроль» провели прес-конференцію в УНІАН на тему: «Чому Європа невдовзі може зачинити двері перед українськими товарами і послугами: тотальна корупція у сфері технічного регулювання України».

Під час прес-конференції Геннадій Кривошея звернув увагу на те, що корупція, непрозоре освоєння міжнародних грантів, непрофесійність діяльності в сфері технічного регулювання України, остаточно ставить хрест на довірі до національної системи технічного регулювання з боку європейської спільноти.