Геннадій Кривошея: «Об’єднання профтехучилищ призведе до ліквідації важливих технічних спеціальностей»

Геннадій Кривошея: «Об’єднання профтехучилищ призведе до ліквідації важливих технічних спеціальностей»


Народний депутат України, Співголова МДО «Депутатський контроль» Геннадій Кривошея занепокоєний об’єднанням та закриттям деяких професійно-технічних училищ на Київщині. Про це він повідомив під час виступу на брифінгу у Верховній Раді України.

Парламентар зауважив, що на сьогодні конкретних рішень по об’єднанню немає. Втім, з’явилася інформація, що чиновники намагаються закрити профтехучилища у Богуславі, що на Київщині та звільнити працівників.

«Сьогодні професійно-технічна освіта забезпечує Україну працівниками різних сфер. Ліквідація технічних спеціальностей призведе до браку кадрів у майбутньому.  Я закликаю Голову Київської облради, депутатів профільної комісії з питань освіти проаналізувати дієвість та результативність роботи профтехучилищ у Київській області та Богуславі зокрема, – зазначив народний депутат.

Геннадій Кривошея зауважує, що питання про об’єднання чи закриття професійно-технічних  навчальних закладів вирішує Київська облрада задля економії бюджетних коштів.

«Депутатський контроль» слідкуватиме, щоб у разі все ж таки  об’єднання училищ не продавалися звільнені приміщення, не звільняли викладачів та не ліквідовували важливі для України технічні спеціальності, – підкреслив Голова ГО «Депутатський контроль» Вадим Руденко.