“Гаряча лінія”: У Києві скаржаться на бездіяльність співробітників поліції

“Гаряча лінія”: У Києві скаржаться на бездіяльність співробітників поліції


Міжфракційне об’єднання “Депутатський контроль” у межах роботи “гарячої лінії” зіштовхується з численними фактами бездіяльності правоохоронних органів.

Так, нещодавно до Депконтролю надійшло звернення від громадянки О. В. Бердичівської щодо порушення її прав внаслідок бездіяльності посадових осіб Дарницького управління поліції Головного управління Нацполіції у Києві.

Відповідно до отриманої інформації, 18 червня 2014 року, невідомі вчинили самоправні дії стосовно заявниці у її квартирі. Відомості про дане правопорушення були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Заявниця стверджує, що неодноразово зверталася до Національної поліції, до Прокуратури міста Києва, Національного антикорупційного бюро України, Дарницького управління поліції. На всі неодноразові звернення до вищевказаних органів громадянка отримує відписки та відмовки, жодних конкретних відповідей стосовно розслідування не надавалося.

Також у межах роботи “гарячої лінії” на бездіяльність посадових осіб Шевченківського управління поліції поскаржилася громадянка В.Д. Ткаченко. 27 вересня 2016 року жінка викликала наряд поліції щодо зламаного вікна та викрадення зловмисниками грошей та майна. Відомості про крадіжку були внесені до ЄРДР, проте справа також не може зрушити з місця.

“Депутатський контроль” закликав Головне управління Національної поліції України у місті Києві провести перевірку викладеної інформації, у разі виявлення правопорушень – притягнути винних до відповідальності.