“Гаряча лінія” на Херсонщині: Депконтроль закликає прокуратуру відреагувати на факти рейдерства

“Гаряча лінія” на Херсонщині: Депконтроль закликає прокуратуру відреагувати на факти рейдерства


МДО “Депутатський контроль” звернулося до прокурора Херсонської області з вимогою перевірити інформацію про рейдерське захоплення ділянки прибережної зони Чорного моря у смт. Лазурне Скадовського району Херсонської області.

Нагадаємо, що на гарячу лінію Депконтролю для захисту бізнесу звернувся підприємець Леонід Аврамков. Він повідомив про те, що у 2016 році група осіб рейдерським шляхом захопила його бази відпочинку  “Oasis beach club”.

За даними підприємця, у 2016 році рейдери шахрайським шляхом оформили договір суборенди земельної ділянки. Саме на підставі цього документу на даний час у житлових приміщеннях комплексу відпочинку проживають невідомі громадяни спортивної статури, та які не допускають на територію його законних власників.

Малий та середній бізнес повсюдно в Україні потерпає від шахрайських дій рейдерів. Дуже часто таке відбувається на фоні бездіяльності місцевих органів влади та правоохоронців. Мета Депконтролю – захистити чесний бізнес задля розвитку країни“, – прокоментував Голова Секретаріату “Депутатського контролю” Вадим Руденко.

Депконтроль вимагає від прокуратури вжити відповідних заходів реагування та притягнути винних осіб до відповідальності.


Телефон “гарячої лінії” для захисту бізнесу:

044 251 6060

Е-mail: anticor@depcontrol.org

Також ви можете надіслати своє звернення та документи на адресу:

01001, Київ, вул. Грушевського, 10