Фізкультура та спорт – основа здоров’я дітей

Фізкультура та спорт – основа здоров’я дітей


Прикро, але недостатня увага держави до фізкультури та спорту призвела до того, що майже всі українські школярі мають якісь захворювання і лише 7% з них можна вважати здоровими. Про це повідомив на міському форумі вчителів фізкультури народний депутат України, член МДО «Депутатський контроль» Денис Силантьєв

«Зараз лише 7% дітей офіційно вважають здоровими. За останні 10 років на 30% зросла захворюваність школярів на різні недуги, які пов’язані з самим процесом навчання», – зазначив Денис Силантьєв. Як чемпіон світу з плавання, Денис Силантьєв багато зусиль докладає для того, аби не лише популяризувати фізкультуру і спорт, але й збільшувати в Україні кількість прихильників здорового способу життя.

Сьогодні в Україні ситуація з розвитком фізкультури і спорту досить складна. Проблема спорту загубилася серед інших проблем, які потребують термінового вирішення. Спортивна інфраструктура не розвинена, при чому не лише в школах. Кількість спортивних змагань, які проводяться, – теж надзвичайно мала. Та й участь у них беруть переважно ентузіасти.

Крім того, як зауважив Денис Силантьєв, такий шкільний предмет, як фізкультура сьогодні в Україні став лише формальністю. А здоров’я дітей потребує особливої уваги і в сім’ї, і в школі, а головне – з боку держави.

Вирішити всі ці проблеми та об’єктивно і системно вплинути на стан здоров’я школярів в Україні на думку Дениса Силантьєва може посилена державна підтримка розвитку фізкультури та спорту, залучення громадських організацій та інвесторів для покращення спортивної інфраструктури, увага держави до викладачів фізкультури.

Однією з громадських організацій, які нині підтримують розвиток фізкультури та спорту в Україні, є Фонд підтримки молодіжного та сімейного плавання, який очолює Денис Силантьєв. Фонд проводить різноманітні акції та спортивні заходи, спрямовані на популяризацію спорту та здорового способу життя.