До “Депконтролю” приєдналися ще двоє народних депутатів

До “Депконтролю” приєдналися ще двоє народних депутатів


До команди Міжфракційного депутатського об’єднання “Депутатський контроль” долучилися ще двоє народних депутатів – Ігор Артющенко та Сергій Валентиров.

Свої заяви парламентарі підписали і передали до Секретаріату МДО 8 грудня. Нові члени об’єднання зобов’язалися усіма законними методами протидіяти будь-яким фактам корупції в Україні.

Ігор Артющенко (1984 р.н.) народився у Запоріжжі в сім’ї інженерів.  Закінчив Запорізький державний медичний університет та  Запорізький національний університет. Артющенко – активний громадський діяч, як голова суспільно-політичної організації “Українська справа” став одним з головних організаторів Запорізького Євромайдану. Також був одним з лідерів антикорупційного руху “Стоп-відкат”, що займався розслідуваннями корупційних схем у сфері бюджетних закупівель.

У липні 2016 року очолив Запорізьку територіальну організацію Партії “Блок Петра Порошенко “Солідарність”.

У Верховній Раді входить до фракції партії БПП, є членом Комітету з питань запобігання і протидії корупції.

Сергій Валентиров (1978 р.н.) родом з Бердянська Запорізької області. Закінчив Бердянський державний педагогічний університет. Працював тренером-викладачем спортивного клубу “Енергія” (ДКП “Міський палац спорту”). З 1999 року працював інженером відділу маркетингу ТОВ “Канон”, заступником директора ТОВ “Канон”. У 2005 році стар директором цієї компанії. Входив до Наглядової ради ПАТ “Бердянські жниварки”.

На парламентських виборах 2014 року як самовисуванець балотувався кандидатом по округу №81, в якому переміг, набравши 24,51% голосів. Після обрання увійшов до складу фракції “Блок Петра Порошенка”.

Вітаємо нових членів об’єднання та бажаємо успішної роботи на благо країни!