ДФІ проведе ревізію на ПАТ «Укрзалізниця» на звернення «Депутатського контролю»

ДФІ проведе ревізію на ПАТ «Укрзалізниця» на звернення «Депутатського контролю»


На сьогодні досить часто відбуваються правопорушення у сфері державних закупівель. Народний депутат України, член МДО «Депутатський контроль» Тарас Юрик звернувся до Голови Держфінінспекції з проханням перевірити інформацію щодо можливих порушень законодавства під час придбання Державною адміністрацією залізничного транспорту України комп’ютерної техніки.

У відповіді на депутатське звернення ДФІ повідомляє про те, що ревізію фінансово-господарської діяльності ПАТ «Укрзалізниця» та його філій планується провести в ІІ кварталі 2016 року. Також у документі зазначається про те, що ДФІ направила запит до підприємства з метою отримати пояснення та копій документів щодо зазначених процедур закупівель.

Зазначимо, що Держадміністрація залізничного транспорту України уклала договір з ТОВ «Комфі Трейд» на постачання комп’ютерної техніки на суму 6,841 млн. грн. Але замовник не оприлюднив повної тендерної документації на офіційному інформаційному бюлетені «Вісник державних закупівель».

«Такі дії є порушенням законодавства про державні закупівлі. Крім того, ймовірне нецільове використання бюджетних коштів та недотримання порядку проведення операцій з бюджетними коштами, що може заподіяти значних збитків державі», – повідомив народний депутат, член МДО «Депутатський контроль» Тарас Юрик.

«Депутатський контроль» звернувся до Голови ДФІ, аби перевірити зазначену інформацію щодо дотримання Державною адміністрацією залізничного транспорту України  вимог ЗУ «Про здійснення державних закупівель».

«Ми й надалі стежитимемо за розвитком подій. Адже державні кошти мають бути розприділені належним чином. У разі підтвердження правопорушення ми вимагаємо притягнути винних до встановленої законом відповідальності», – зауважив Голова ГО «Депутатський контроль» Вадим Руденко.