«Депутатський контроль» зміцнює зв’язки з регіонами


«Депутатський контроль» є саме тим об’єднанням, яке підтримує і допомагає українському бізнесу та націлене на боротьбу з корупцією в усіх сферах суспільної діяльності.

Тому вітчизняні бізнесмени, громадські активісти, депутати місцевих рад з усіх регіонів України, все частіше звертаються за допомогою до «Депутатського контролю».

Сьогодні представники Миколаївщини побували у Верховну Раду України. Адже наразі, доволі часто у Парламенті проходять різні екскурсії. Депутатам місцевих рад цікаво спостерігати за роботою Уряду, дивитися як політики приймають важливі для країни рішення.

А до офісу об’єднання завітали депутат Миколаївської обласної ради, волонтер Закусілов Андрій Миколайович та громадський активіст Музюкін Денис Юрійович. Представників регіону зустріли народні депутати Тарас Кремінь та Ігор Бриченко, Голова Секретаріату МДО «Депутатський контроль» Вадим Руденко та його Перший заступник Юрій Житомирський.

«Депутатський контроль» з регіональними активістами, депутатами місцевих рад об’єднує бажання відданої і безпощадної боротися з корупцією в Україні. Наші Миколаївські гості попросили підтримки у народних депутатів у вирішення актуальних проблем регіону та висловили свою готовність захищати інтереси територіальної громади Миколаївської області, що звичайно для нас дуже важливо», – зазначив Перший заступник Голови Секретаріату МДО «Депутатський контроль» Юрій Житомирський.

Нагадаємо, що нещодавно у Миколаївській обл. було відкрито регіональне представництво МДО «Депутатський контроль», завдяки якому депутати місцевих рад  висловили бажання відкривати представництва об’єднання не лише в областях, але і у містах і районах Миколаївської обл., щоб безпощадно боротися з корупцією і захищати інтереси українського бізнесу.