«Депутатський контроль» з’ясовує питання щодо нецільового використання керівництвом «Зеленбуду» бюджетних коштів

«Депутатський контроль» з’ясовує питання щодо нецільового використання керівництвом «Зеленбуду» бюджетних коштів


Народний депутат України, співголова МДО «Депутатський контроль» Геннадій Кривошея під час брифінгу у Верховній Раді України звернувся до українців, колег та громадськості й зауважив, що члени «Депутатського контролю» активізують діяльність на питаннях, що стосується викорінення корупційних факторів та вдосконалення законодавства.

За словами народного обранця, нині члени об’єднання займаються справами, що стосується незаконних робіт, які проводяться по будівництву нової лікарні «Охматдит». А також відносно ПАТ «Укргазвидобування», на якому шляхом різних корупційних дій вимиваються бюджетні гроші.

Крім цього, парламентар звернув вашу увагу на те, що «Депконтроль» не стоїть осторонь незаконних дій, які вчинялися окремими посадовими особами й на сьогодні намагаються ухилятися від відповідальності. Це стосується представників київської міської влади 2008-2010 років, особливо керівництва КП «Зеленбуд».

За наявною інформацією, підприємство за бюджетні кошти закупило саджанців більше, ніж на 3 млн. дол. Незрозумілим чином ці саджанці були передані на зберігання кільком фірмам і невідомо чи були висаджені взагалі.

«У результаті таких дій було відкрито кримінальне провадження й проводилося розслідування. Але в той час прокуратура не виявила ніяких протиправних дій ні керівника підприємства, ні інших посадових осіб. Тому я з колегами «Депутатського контролю» будемо знову звертатися до прокуратури, СБУ, МВС задля ґрунтовної перевірки дій керівництва КП «Зеленбуд» та заключених ними договорів. Нам слід отримати інформацію для розуміння того, що ці мільйони доларів не були розкрадені, а були використані за цільовим призначенням», – зауважив народний депутат України, співголова МДО «Депутатський контроль»  Геннадій Кривошея.

На сьогодні члени Міжфракційного об’єднання проводить низку зустрічей з представниками громадськості та всіляко залучають їх до співпраці.

«Нещодавно відкрилися ще два регіональні представництва в Луцьку та Рівному. Надалі ми плануємо розширювати свої кордони. Це сприятиме більш активній та результативній боротьбі з корупцією на місцях. Для цього нам необхідна громадськість, а головне палке бажання й спільна мета»,– наголосив Голова ГО «Депутатський контроль» Вадим Руденко.