«Депутатський контроль» вітає дії Яценюка щодо відсторонення Ігоря Білоуса від керівництва ДФС


Міжфракційне депутатське об’єднання «Депутатський контроль» вітає дії прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка щодо відсторонення від керівництва Державною фіскальною службою України Ігоря Білоуса на час проведення службового розслідування. Про це очільник уряду заявив у ході селекторної наради з ДФС.

Раніше народні депутати «Депутатського контролю» зверталися до прем’єр-міністра України з вимогою провести службове розслідування дій голови ДФС Ігоря Білоуса, на час проведення розслідування відсторонити його від займаної посади, а у разі підтвердження фактів зловживання службовим становищем -звільнити (Депутатське звернення № ДК 012022 від 27 січня 2015 р).

Як реакцію на звернення депутатів, «Депутатський контроль» повідомили, що 12 лютого Національне агентство України з питань державної служби прийняло рішення та підписало наказ № 28 від 12.02.2015 «Про проведення позапланової перевірки» у ДФС.

Нагадаємо, МДО «Депутатський контроль» підозрює Ігоря Білоуса у зловживанні службовим становищем, зокрема щодо неодноразового необґрунтованого перенесення виборів ректора  Національного університету Державної податкової служби України  та незаконого призначення на вакантну посаду ректора Павла Пашка, який підпадає під дію ч.1 ст. 3 ЗУ «Про очищення влади», та у такий спосіб намагається ухилитися від люстрації.

nds1302

+ There are no comments

Add yours