«Депутатський контроль» став на захист незаконно звільненого з роботи учасника АТО

«Депутатський контроль» став на захист незаконно звільненого з роботи учасника АТО


Після звернення «Депутатського контролю» до Голови Національного банку України Гонтаревої В. О. у відомстві повідомили, що учасник АТО Віталій Левкович, якого незаконно звільнили з посади, залишається працівником управління НБУ в Миколаївській області.

Нагадаємо, що протягом місяця у ЗМІ відбувається бурхливе обговорення ситуації щодо звільнення з роботи учасника бойових дій в зоні АТО пана Левковича.

Повернувшись із зони проведення АТО на попереднє місце роботи громадянину Левковичу повідомили про звільнення. Натомість йому запропонували посаду прибиральника. Громадянин відмовився від такої пропозиції  й звернувся до «Депутатського контролю» задля того, аби більше жоден український боєць не став жертвою несправедливого ставлення.

У свою чергу народні депутати, члени МДО «Депутатський контроль» Тарас Кремінь, Віктор Романюк та Сергій Кудлаєнко звернулися за поясненнями до керівництва Нацбанку.

«Несправедливі рішення щодо учасників АТО – нині дуже поширене явище. Ці люди – герої, захисники України. Вони потребують особливого захисту. Тому наш обовязок – не допустити дискримінаційного ставлення до учасників АТО, членів їхніх родин та вимушених переселенців», – зазначили парламентарі.

У відповіді на депутатське звернення Нацбанк пояснив, що в межах процесу трансформації відбувалася централізація функцій та оптимізація штату працівників. Тому НБУ запровадив низку заходів, спрямованих на зменшення наслідків звільнення працівників.

Наразі питання працевлаштування Віталія Левковича знаходиться від пильною увагою Департаменту персоналу НБУ.

«Жоден український боєць не заслуговує несправедливого ставлення до себе. У діях керівного складу регіонального управління НБУ вбачається грубе порушення вимог законодавства про працю. Тому ми й надалі вимагатимемо відповідних дій, аби повернути роботу пану Левковичу», – підкреслив Голова ГО «Депутатський контроль» Вадим Руденко.