«Депутатський контроль» ініціює розслідування незаконних дій Голови Царичанської РДА

«Депутатський контроль» ініціює розслідування незаконних дій Голови Царичанської РДА


За ініціативи народного депутата України, члена МДО «Депутатський контроль»  Олега Кришина відбудеться розслідування діяльності Голови Царичанської райдержадміністрації у відповідь на численні скарги та звернення жителів району.

Члени «Депутатського контролю» звернулися до Президента України, Голови СБУ, Голови Дніпропетровської облради, ДФІ України в Дніпропетровській області щодо перевірки інформації про можливу протиправну діяльність Голови Царичанської РДА.

У відповіді на депутатське звернення Прем’єр-міністр України повідомив, що він доручив провести службове розслідування за даним фактом та про результати повідомити народного обранця.

Зазначимо, що про незаконні діяння голови Царичанської РДА Сергія Турського повідомили жителі районі під час зустрічі з парламентарем.

Мешканці зазначають, що одразу після призначення на посаду Турський С.М., зловживаючи своїм службовим становищем, чинив тиск на фермерські господарства з метою безкоштовної обробки його земельного паю.

Окрім того, під час процедури збиранні врожаю соняшнику Голова РДА встановив для всіх фермерів обов’язковий відсоток від врожаю, який вони мають йому віддавати в натуральній формі (насінням соняшнику).

Також громадяни розповіли про необґрунтований перерозподіл бюджетних коштів у сумі 2,7 млн грн, які закладені на ремонти загальноосвітніх шкіл району. Виявилося, що замінені дерев’яні вікна на металопластикові в школах с. Китайгород та с. Ляшківка за якістю та технічними параметрами не відповідають проектній документації. Такі дії держпосадовця надали змогу отримати від підрядних організацій значні грошові «відкати».

 «Ми не могли проігнорувати заклики й прохання мешканців Царичанського району. Чому досі правоохоронні органи не відреагували на очевидні факти корупції? Ніхто не має права зловживати своїм службовим становищем. Незаконні дії будуть ґрунтовно розглянуті відповідно до закону й винного притягнуть до відповідальності», – зазначив народний депутат України, член МДО «Депутатський контроль»  Олег Кришин.

Саме співпраця зі свідомими громадянами допомагає виявляти факти зловживань та викорінювати корупцію на місцях.

 «Депутатський контроль» звернувся до відповідних контролюючих органів задля притягнення винного до відповідальності за зловживання службовим становищем та унеможливлення в подальшому незаконних дій держпосадовцями», – наголосив Голова ГО «Депутатський контроль» Вадим Руденко.