«Депутатський контроль» проведе виїзне антикорупційне засідання в Одесі разом із силовиками


МДО «Депутатський контроль» 26-27 березня планує виїзне засідання в Одесу разом із силовиками для викриття корупційних дій державних службовців, завдяки яким стало можливе ухиляння від сплати мільйонних податків до Державного бюджету України. У заході також візьмуть участь представники Генеральної прокуратури, МВС та СБУ.

 На сьогодні в Одеській області накопичилося чимало фактів зловживань з боку посадовців. За словами члена МДО «Депутатський контроль», народного депутата Максима Полякова, незважаючи на те, фіскальна служба має здійснювати моніторинг та контроль за діяльністю суб’єктів по формуванню фіктивних валових витрат і податкового кредиту з ПДВ, складається враження, що деякі посадові особи прикривають їх протиправну діяльність.

За існуючою інформацією, на території Одеської області діють декілька злочинних груп, які з корисних мотивів та в інтересах третіх осіб організовують створення фіктивних підприємств з метою мінімізації податкових зобов’язань підприємствам реального сектору економіки. Через них здійснюється перерахування грошей по банківським рахункам для подальшого конвертування у готівку шляхом документального оформлення нібито проведених фінансово-господарських операцій. Відтак, такі операції дають змогу підприємствам реального сектору економіки безпідставно завищувати власні валові витрати, формувати суми ПДВ, а отже – ухилятися від сплати податків до Держбюджету. Окрім того, «Депутатському контролю» відомо про можливі  протиправні дії співробітників ДПІ в Суворівському районі м. Одеси, внаслідок чого державний бюджет потерпів мільйонні збитки.

Тож, за словами голови Секретаріату МДО Вадима Руденка, група народних депутатів, представників правоохоронних органів, громадськості та ЗМІ із залученням представників бізнесу проведуть жорстку роботу по виявленню протиправних дій посадовців Одещини, які прямо та опосередковано брали участь у здійсненні контрабанди, діяльності конвертаційних центрів та утисків бізнесу.

Також депутатам відомо про існування корупційної схеми, спрямованої на ухиляння від сплати імпортерами митних зборів і платежів при ввезенні тютюнових та ІТ-виробів на територію України.

Звертаємося до представників бізнесу, які потерпають від корупційних дій посадовців, до журналістів, небайдужих громадян та всіх кому відомо про корупційні схеми в Одеській області  – просимо у найкоротші строки надати інформацію до Секретаріату МДО «Депутатський контроль». Анонімність гарантується. Також запрошуємо до безпосередньої участі у заході. Звертатися за телефоном  +38 (099) 232 76 23 або через форму зворотного зв’язку на сайті www.depcontrol.org

+ There are no comments

Add yours