«Депутатський контроль» поповнює лави: до об’єднання долучилася  парламентар від «Блоку Петра Порошенка» Ірина Суслова

«Депутатський контроль» поповнює лави: до об’єднання долучилася  парламентар від «Блоку Петра Порошенка» Ірина Суслова


До компетенції народних депутатів України, членів МДО «Депутатський контроль» входять нагальні питання з різних сфер людської діяльності. Завдяки постійному поповненню лав об’єднання, сфери впливу постійно розширюються.

Наразі, новим членом «Депконтролю» стала Ірина Суслова – ініціативний парламентар від фракції «Блоку Петра Порошенка», голова підкомітету з питань гендерної рівності і недискримінації Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин.  Відтепер, члени об’єднання всебічно розглядатимуть проблеми захисту прав українців.

Ірина Суслова народилася і виросла в Житомирі, освіту здобула в Національному університеті Державної податкової служби України, за спеціальністю економіст. Розпочала свою активну громадсько-політичну діяльність з посади помічника народного депутата України. Згодом стала директором ТОВ «Редакція газети «Західне передмістя Києва».

На разі, народний депутат бере участь у створенні низки громадських ініціатив, зокрема, є членом Правління ГО «Громадський рух Разом» та співзасновником ГО «Люстраційний комітет України».

Ірина Суслова відстоює права рівності прекрасної половини людства, а саме ініціювала створення робочої групи з напрацювання комплексних змін до законодавства України з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Мета групи – розробка механізмів відповідальності за недотримання гендерних квот, які задекларовані у виборчому законодавстві України.

Парламентар також входить до складу Моніторингового комітету з питань Декларації відкритості парламенту, є членом групи з міжпарламентських зв’язків з Литовською Республікою, Державою Ізраїль, Королівством Бельгія та Королівством Норвегія.

Вступ народної обраниці до «Депутатського контролю» сприятиме впровадженню на законодавчому рівні нових, свіжих принципів захисту прав людини. Адже кожна сфера людської діяльності знаходиться під прискіпливою увагою членів об’єднання.

«Депутатський контроль» радо вітає нового члена Ірину Суслову з приєднанням і сподівається, що плідна співпраця принесе ефективні результати.