“Депутатський контроль” підписав меморандум з УСПП

“Депутатський контроль” підписав меморандум з УСПП


Міжфракційне депутатське об’єднання “Депутатський контроль” та Український союз промисловців і підприємців під час засідання ради директорів УСПП підписали меморандум про взаєморозуміння і співпрацю. Тепер парламентарі будуть тісніше співпрацювати з Українським союзом промисловців і підприємців та представляти його інтереси у Верховній Раді.

Документом передбачається координація зусиль партнерів у сфері протидії корупції, прийняття та лобіювання відповідного законодавства, усунення подібних перешкод для ведення бізнесу, відкриття власної справи, залучення інвестиційних коштів тощо.

Від МДО меморандум підписав народний депутат, співголова “Депутатського контролю” Геннадій Кривошея, від УСПП – його голова Анатолій Кінах. За словами Кривошеї, депутати вирішили співпрацювати з УСПП з огляду на його вагому роль в діловому житті країни, активності на національній та міжнародній арені.

“Якщо ми будемо гідно представляти інтереси представників бізнесу у нас в парламенті, то 2017 рік стане найбільш прогресивним і продуктивним”, – зазначив парламентар.

dsc_7137 dsc_7149 dsc_7167 dsc_7174

“Ми будемо робити усе необхідне, щоб допомогти українським підприємцям. Підтримка малого та середнього бізнесу – одне із основних завдань діяльності Депконтролю. Спільними з УСПП зусиллями ми досягнемо більшого”, – відмітив Голова Секретаріату МДО “Депутатський контроль” Вадим Руденко.

Нагадаємо, у жовтні 2016 року “Депутатський контроль” ініціював створення Української бізнес платформи, навколо якої зможуть об’єднатися підприємці з усієї країни. Вони зможуть активно долучатися до розробки та просування законопроектів, які покликані захищати і підтримувати національний бізнес.