Депутатський фонд залучив 9,5 млн грн на розвиток Ніжинщини

Депутатський фонд залучив 9,5 млн грн на розвиток Ніжинщини


Член МДО «Депутатський контроль» Олександр Кодола розповів про соціальні проекти, які реалізовують у місті Ніжин Чернігівської області за рахунок спеціального депутатського фонду.

«Цього року мною залучено 6,5 млн грн на розвиток Ніжина та майже 3 млн грн для Ніжинського району. Це більше, ніж обсяг коштів, виділених Ніжину з державного фонду регіонального розвитку», – розповів депутат, коментуючи на своїй сторінці у Facebook презентацію проектів під час сесії міської ради.

Зокрема, на ці кошти у Ніжині проводять реконструкцію на базі гімназії №16 єдиного у місті басейну, який не працює уже понад десять років. На його ремонт виділено 3,8 мільйона гривень. Також запланована реконструкція частини приміщення самої гімназії.

За сприяння депутата у грудні у місті з’являться 17 сучасних дитячих та спортивних майданчиків. Окрім того, частину коштів фонду виділять на заклади медицини та освіти. На міські лікарні Ніжина виділено по 190 тисяч гривень для закупівлі обладнання. Ще 150 тисяч гривень направлено на Будинок культури.

У Ніжинському районі планується відкриття 7 дитячих майданчиків. Частину коштів передадуть на закупівлю обладнання для медичних закладів.

Кодола підкреслив, що він попередньо досягнув домовленості з Кабінетом міністрів щодо збільшення депутатського фонду на наступний рік удвічі. У планах депутата на 2017 рік – облаштування у Ніжині футбольного поля чи стадіону, будівництво спортзалу у школі №10, реконструкція центральної площі та відкриття пішохідного фонтану у місті.