Депутат Ірина Суслова назвала блокаду залізниці на Донбасі “танцями з бубном”

Депутат Ірина Суслова назвала блокаду залізниці на Донбасі “танцями з бубном”


Член Депконтролю Ірина Суслова засудила блокування деякими народними депутатами та активістами вантажного залізничного руху з непідконтрольних територій на сході України.

Парламентар наголосила, що називати контрабандою переміщення товарів на Донбасі неприпустимо. Адже контрабанда – це незаконне переміщення товарів через державний кордон, на Сході Україні – лінія розмежування.

“Блокувальникам офіційно запропонували долучитись до огляду товарів на пунктах перетину, але вони відмовились. Натомість чомусь заблокували порожні вагони, якими в Україну мають завезти вугілля для ТЕЦ. Якщо воно не надійде на електростанції, люди залишаться без опалення в 15-20 градусні морози”, – відзначила Суслова.

Вона уточнила, що переміщення товарів та вантажів на лінії зіткнення регулюється відповідним наказом Антитерористичного центру.

“Якби в блокувальників було бажання дійсно щось змінити, вони б домагалися внесення поправок в цей документ. Натомість бачимо якісь алогічні дії, які загрожують катастрофою саме Україні та українцям, а не Плотницькому, Захарченку чи їх російським кураторам”, – заявила Ірина Суслова.

Вона звернулася до блокувальників, яким чином їх дії допоможуть армії та українській економіці. “І яким чином ці “танці з бубном” на залізниці допоможуть відновити контроль України над окупованим Донбасом?”, – підсумувала народний депутат.

Відмітимо, за фактом блокування 26 січня залізниці в Луганській області на лінії розмежування відкрито кримінальну справу.