Депконтроль закликав припинити тиск на провідного агротрейдера

Депконтроль закликав припинити тиск на провідного агротрейдера


В МДО «Депутатський контроль» звернулося ТОВ «ВІРТУС КОММОДІТІЗ», компанія, що  у 2016 році увійшла до рейтингу ТОП-100 підприємств України в сфері зовнішньоекономічної діяльності, щодо можливого порушення прав і законних інтересів зазначеного підприємства посадовими особами слідчого управління фінансових розслідувань Маріупольської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області.

У заяві йдеться про те, що нещодавно юристи ТОВ виявили у Єдиному держаному реєстрі судових рішень ухвалу Жовтневого районного суду м. Маріуполя Донецької області про арешт майна компанії. Крім того, в документі, всупереч чинному законодавству, було заявлено про фіктивність підприємства. Це все завдало істотної шкоди правам та інтересам ТОВ «ВІРТУС КОММОДІТІЗ», а саме діловій репутації товариства та його відносинам з бізнес-партнерами.

При цьому прокуратура Донецької області та Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області не виявили порушень у діях слідчих.

Всі скарги, що були направлені до прокуратури та до ГУ ДФС у Донецькій області з метою спростування недостовірної інформації відносно ТОВ «ВІРТУС КОММОДІТІЗ», залишились без відповідного реагування.

До того ж, нещодавно посадовими особами прокуратури Полтавської області та слідчими управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Полтавській області було проведено обшук у адвоката ТО«²РТУС КОММОДІТІЗ», який подав до Генпрокуратури України заяву про вчинення кримінального правопорушення посадовими особами СУ ФР Маріупольської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області. Метою обшуку було вилучення документів, що відображають господарські операції ТО«²РТУС КОММОДІТІЗ» з контрагентами постачальниками.

В «Депутатському контролі» занепокоєні наведеними фактами втручання органами прокуратури та податкової міліції у господарську діяльність цього підприємства реального сектору економіки України.

МДО бере цю ситуацію під особистий контроль та закликає правоохоронців розібратися із заявами про невмотивований тиск на даного агротрейдера.

З метою цього було відправлене депутатське звернення до Генпрокурора України.