Депконтроль закликав не допустити призначення керівником черкаського Держгеокадастру одіозного чиновника

Депконтроль закликав не допустити призначення керівником черкаського Держгеокадастру одіозного чиновника


До МДО “Депутатський контроль” звернулися представники громадської спілки “Агенція підтримки підприємництва та інвестицій” з міста Черкаси щодо недопущення призначення на посаду начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Харченка В.Г.

Як зазначається, вказана особа була керівником Управління земельних ресурсів одного з районів цього ж регіону, але за часів екс-президента Віктора Януковича.

За наданою інформацією, під час займання цієї посади Харченком В.Г., в Черкаському районі Черкаської області відбувалися систематичні порушення вимог законодавства у земельній сфері, а також зустрічалися масові прояви корупції. Серед них – нерівноцінне надання земельних ділянок громадянам, незаконна передача земель, отримання хабара. За деякими з них відкриті кримінальні справи, а сам одіозний чиновник був врешті-решт звільнений.

У “Депутатському контролі” занепокоєні ситуацією, коли така особа може знову повернутися на важливу посаду. МДО закликає Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру, в повноваженнях якої є в тому числі призначення керівників територіальних органів Держгеокадастру, перевірити факти діяльності Харченка В.Г. У разі їх негативного підтвердження – не допустити призначення на посаду керівника даної структури у Черкаській області.