Депконтроль отримав велику кількість нарікань на роботу правоохоронців Харківщини

Депконтроль отримав велику кількість нарікань на роботу правоохоронців Харківщини


Останнім часом до МДО «Депутатський контроль» почали надходити скарги від суб’єктів господарювання з Харківської області, щодо незадовільної роботи правоохоронних органів у цьому регіоні України.

Нагадаємо, нещодавно Депконтроль став на захист підприємства “Ремонтне вагонне депо Куп’янськ” регіональної філії “Південна залізниця ПАТ “Укрзалізниця”.

А на днях до харківського представництва «Депутатського контролю» надійшли нові факти щодо  зловживання службовим становищем та умисного невиконання судового рішення та бездіяльність посадових осіб державної виконавчої служби України та правоохоронних органів у Харківській області. Тепер це відбувається у аграрній сфері.

«Працівниками Лозівського відділення поліції і прокуратури, на підставі фактично сфальсифікованих матеріалів кримінального провадження, був здійснений обшук на території сільгосппідприємства ТОВ “Компанія “БОТіК”, під час якого вилучено понад 300 тонн насіння соняшнику», – розповів прес-службі МДО «Депутатський контроль» очільник харківського представництва об’єднання Олександр Лебеденко.

«Ухвалою Апеляційного суду Харківської області правоохоронців зобов’язали повернути вилучену продукцію, але на сьогоднішній день насіння не повернуто, розкрадається, а правоохоронці нічого не роблять. В подальшому, з метою приховування даної протиправної діяльності, зацікавленими особами було організовано спробу рейдерського захоплення підприємства “Компанія “БОТіК”», – стверджує О.Лебеденко.

Від МДО «Депутатський контроль» були направлені депутатські звернення до міністрів юстиції та внутрішніх справ України Павлу Петренку та Арсену Авакову, а також Генеральному прокурору України Юрію Луценку із вимогами провести відповідні перевірки даних фактів, та у разі виявлення правопорушень – вжити в межах повноважень відповідних заходів реагування, спрямованих, зокрема, на відновлення порушених прав ТОВ “Компанія “БОТіК” та недопущення продовження безпідставного тиску на товариство.

Представники Депконтролю в Харківській області беруть на особистий контроль цю ситуацію, так само як і справу навколо підприємства “Ремонтне вагонне депо Куп’янськ”, та будуть інформувати суспільство про хід вжитих заходів.