Депконтроль ініціює перевірку діяльності В.Гонтаревої агентством Kroll

Депконтроль ініціює перевірку діяльності В.Гонтаревої агентством Kroll


З цією метою МДО “Депутатський контроль” направив відповідне звернення Президенту України Порошенку П.О.

Нагадаємо, нещодавно Депконтроль вже анонсував цю ідею. Тепер перейшов від слів до діла.

В даному документі зазначається необхідність звернутись до Генерального прокурора України та Директора Національного антикорупційного бюро України з ініціативою залучення детективів приватного детективного агентства Kroll, а також звернутися до Прем’єр-міністра України щодо забезпечення належного фінансування послуг цього агентства.

У зверненні підкреслюється, що, як відомо, НАБУ вже зараз проводить досудове слідство по факту протиправного виведення коштів НБУ на суму 500 млн. доларів США через австрійські банки. Але викликає сумнів спроможність правоохоронних органів України належним чином розслідувати такі справи.

Тому виникає потреба у залученні до розслідування щодо НБУ такої міжнародної авторитетної організації як детективне агентство Kroll Inc. (США). Вибір агенції зумовлено тим, що її послугами користувались в різні часи багато інших організацій, країн та міст світу (ООН в Боснії та Анголі, Гаїті у 1986 р., Кувейт у 1990-1991 р.р., Бразилія у 1992 р., Лос-Анджелес у 2001 р.) для розслідування гучних справ по розкраданню коштів, звинуваченням в корупції, підтримці сепаратистів, незаконній торгівлі алмазами та зброєю.