Член Депконтролю вимагає відкрити кримінальне провадження стосовно керівництва НАЗК

Член Депконтролю вимагає відкрити кримінальне провадження стосовно керівництва НАЗК


Народний депутат, член МДО “Депутатський контроль” Віталій Купрій  направив генпрокурору Юрію Луценку та директору НАБУ Артему Ситнику заяви про злочин через збої в роботі реєстру електронних декларацій. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Депутат вимагає відкрити кримінальне провадження за службову недбалість стосовно керівництва Національного агентства з питань запобігання корупції на чолі з Наталією Корчак.

Також він вимагає відкрити провадження про розкрадання коштів стосовно відповідальних за розроблення системи електронного декларування.

“Вважаю, що зараз склалась просто катастрофічна ситуація з подачею електронних декларацій через неякісну роботу системи, яка не працювала понад 7 днів… При цьому, на створення існуючої системи декларування було виділено 27 мільйонів, а Уряд заявив про готовність витратити на неї до 100!», – повідомив Купрій.

1 2 3

Парламентар вважає, що неякісна робота системи е-декларування може свідчити про свідоме розкрадання 27 мільйонів бюджетних гривень розробниками програми та службової недбалості Голови НАЗК Наталі Корчак, яка запустила її в експлуатацію.

Нагадаємо, раніше член Депконтролю Ігор Артюшенко пояснив нововведення закону про е-декларування.