Член Депконтролю став на захист підприємства від рейдерського захоплення

Член Депконтролю став на захист підприємства від рейдерського захоплення


У Запорізькій області запущено механізм рейдерського захоплення «Дослідного господарства «Відродження» ДСДС Національної Академії аграрних наук України! Про це стверджує член МДО “Депутатський контроль” Віталій Купрій.

Нещодавно народному депутату стало відомо про те, що прикриваючись неіснуючим зверненням начебто трудового колективу вказаного підприємства до одного з депутатів Запорізької обласної ради з приводу корупції у дослідному господарстві, голова Запорізької облдержадміністрації направив відповідне клопотання до Національної Академії аграрних наук України з метою зміни директора підприємства.

Водночас, у Віталія  Купрія є безпосереднє звернення працівників цього господарства на захист діючого керівництва та на тиск з боку правоохоронців та чиновників.

Народний депутат розцінює це як прямий тиск на керівництво ДП «Відродження», намагання силоміць призначити директором потрібну людину а також як втручання в господарську діяльність підприємства з метою подальшого захоплення та розкрадання майна.

З метою недопущення цього, член Депконтролю звернувся до президента Національної академії аграрних наук України, директора НАБУ та Генпрокурора України з вимогою негайно припинити цей тиск.