Член Депконтролю під час звіту генпрокурора порушив питання неефективності НАБУ

Член Депконтролю під час звіту генпрокурора порушив питання неефективності НАБУ


Народний депутат, член МДО “Депутатський контроль” Віталій Купрій виступив 15 лютого під час наради генпрокурора України Юрія Луценка щодо стану виконання органами прокуратури у 2016 році покладених функцій та завдань.

У нараді взяли участь керівники регіональних прокуратур та керівники самостійних структурних підрозділів ГПУ.

Зокрема, Віталій Купрій порушив питання неефективності роботи Національного антикорупційного бюро України. Він заявив, що незважаючи на заяви про співпрацю НАБУ та ГПУ, цей орган діє недостатньо результативно. Депутат підкреслив, що необхідно притягувати до відповідальності топ-корупціонерів.

Наприклад, депутат відзначив, що відправляв до НАБУ заяву про масштабну корупцію в ДК “Укроборонпром”, але не отримав ніякої реакції на цю ситуацію. За словами парламентаря, у нього вже є кілька рішень суду Солом’янського суду про визнання протиправною бездіяльність детективів НАБУ.

Віталій Купрій закликав Юрія Луценка провести роботу з керівниками НАБУ, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури і зробити усе, щоб корупціонери вищої ланки влади нарешті були притягнені до відповідальності.