Чи причетний замміністра інфраструктури до корупційних схем на Одеському порту «Южний»?

Чи причетний замміністра інфраструктури до корупційних схем на Одеському порту «Южний»?


Державне підприємство «Адміністрація морських портів України» недоотримує грошові кошти у вигляді портових зборів у розмірі 250 млн. грн. через корупційні схеми та міжособистісні домовленості на Одеському порту «Южний». Про це йдеться у зверненні члена МДО «Депутатський контроль» Максима Полякова (фракція «Народний фронт») до Міністра інфраструктури А. Пивоварського.

За отриманою інформацією, в акваторії порту «Южний» ТОВ «ТІС – КОНТЕЙНЕРНИЙ ТЕРМІНАЛ» на чолі з громадянином А. Ставніцером  порушує чинне законодавство. Зокрема, там було побудовано гідротехнічну споруду для підходу, відходу суден до причалу під час здійснення швартових операцій. Безпосередній нагляд за діяльністю ТОВ та пов’язаними з ним компаніями, за наявною інформацією, здійснює перший заступник Міністра інфраструктури України В. Шульмейстер.

«Внаслідок таких дій, державне підприємство «Адміністрація морських портів України», недоотримує грошових коштів, у вигляді портових зборів,  в розмірі близько 250 млн. грн.», – зазначає Максим Поляков. Також парламентар зауважив, що частина портової акваторії у вигляді операційної акваторії ніколи нікому не відводилась Кабміном, крім державного підприємства «Адміністрація морських портів України». Тому будівництво Товариством гідротехнічної споруди є самочинним.

Враховуючи такі факти, Максим Поляков вимагає вжити можливі заходи щодо припинення порушень інтересів держави та перевірити діяльність ТОВ «ТІС – КОНТЕЙНЕРНИЙ ТЕРМІНАЛ» в акваторії порту «Южний».