Борислав Розенблат: Максим Поляков – це випадкова жертва ганебної провокації НАБУ і САП

Борислав Розенблат: Максим Поляков – це випадкова жертва ганебної провокації НАБУ і САП


Народний депутат України Борислав Розенблат зазначив, що його колега Максим Поляков став жертвою провокації Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) і фактично не має відношення до «бурштинової справи».

Про це Розенблат розповів під час засідання Регламентного комітету ВР сьогодні, 7 липня.

«Маким Поляков – це випадкова жертва ганебної провокації, яку створили працівники НАБУ і САП», – сказав Розенблат.

В той же час, перший заступник голови Регламентного комітету Верховної Ради Павло Пинзеник вважає, що у справі Розенблата все “очевидніше”, ніж у справі Максима Полякова.

Про це він сказав у коментарі журналістам після засідання комітету.

“Відмінність між цими двома рішеннями обумовлена, в першу чергу, якістю доказової бази по цих двох депутатах. Що стосується сьогоднішнього питання по Розенблату, мені здається, що для всіх все більш-менш було очевидно”, – сказав Пинзеник.

Щодо Полякова, зауважив він, на базі тих матеріалів, які були надані напередодні, комітет дійшов висновку, що їх недостатньо для того, аби рекомендувати Верховній Раді надати згоду на притягнення його до кримінальної відповідальності, а тим більше – рекомендувати надати згоду на його затримання та арешт.

“Висновок такий робиться на підставі оцінки всієї сукупності доказової бази, яка була запропонована Генеральною прокуратурою, і заслуховування всіх пояснень як депутата Полякова, так і представників прокуратури”, – заявив Пинзеник.

Нагадаємо, що сьогодні Регламентний комітет ВР визнав усі три подання на Розенблата законними, вмотивованими, достатніми та обґрунтованими і направлив їх голові ВР Андрію Парубію.

Як повідомлялося, вчора Регламентний комітет визнав недостатньо обґрунтованим подання на зняття недоторканності з народного депутата Максима Полякова.

Також комітет звернувся до ГПУ з вимогою розслідувати дії працівників НАБУ, які вчинили злочин провокацією підкупу.