Борис Козир очікує на прийняття Закону про внутрішній водний транспорт

Борис Козир очікує на прийняття Закону про внутрішній водний транспорт


Член Депконтролю Борис Козир нещодавно зареєстрував у парламенті допрацьований проект Закону України “Про внутрішній водний транспорт” №2475а, і тепер очікує його прийняття на наступній або останній пленарних тижнях поточної сесії.

Про це напередодні він висловився на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Як переконаний народний депутат, робоча група врахувала та внесла в документ десятки новацій, було опрацьовано більше 600 сторінок зауважень, правок, пропозицій, які офіційно надійшли на адресу комітету та особисту адресу автора законопроекту. Таким чином, здається що супротивників цього законопроекту для прийняття в залі залишитися не повинно.

На думку Бориса Козиря, нашій країні подібний законопроект вкрай необхідний, адже треба нарешті встановити на внутрішніх водних шляхах європейські правила ведення бізнесу та розвитку даної галузі в інтересах кожного громадянина України.

“Ми вже спізнюємося з прийняттям закону «Про внутрішній водний транспорт» на двадцять років. Через відсутність чітких правил вантажопотік на внутрішніх водних шляхах України впав з 60 млн тон до 5 млн тон, водні шляхи спорожніли, руйнується інфраструктура”, – наголосив член Депконтролю.