АНОНС. Розгляд законопроектів членів “Депконтролю”

АНОНС. Розгляд законопроектів членів “Депконтролю”


У середу, 17 грудня, на засіданні комітетів Верховної Ради відбудеться обговорення 15 законопроектів, авторами чи співавторами яких виступили народні депутати, члени Міжфракційного об’єднання “Депутатський контроль”.

Зокрема, законодавчі ініціативи підготували М. Поляков, О. Кодола, В. Івченко, О. Кришин, Р. Горват, Є. Дейдей, Р. Сидорович, І. Сисоєнко, Т. Острікова, О. Масoріна, М. Гаврилюк, В. Романюк, В. Корчік.

У Комітеті з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства розглянуть такі законопроекти:

 • Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання квартир в багатоквартирних житлових будинках (Кодола О.М.)

У Комітеті з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи:

 • Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо особливостей оподаткування діяльності, пов’язаної з видобуванням бурштину) (Поляков М.А.)
 • Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України (щодо звільнення від оподаткування операцій з ввезення на територію України обладнання для промислового видобутку бурштину)(Поляков М.А.)
 • Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення механізму видобування підземних вод невеликими сільськогосподарськими підприємствами, фермерськими господарствами, підприємцями сільських населених пунктів, чиє виробництво не відзначається значними обсягами (Івченко В.Є., Горват Р.І., Кришин О.Ю.)

У Комітеті з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності:

 • Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення кримінальної відповідальності за жорстоке поводження з тваринами (Дейдей Є.С.)
 • Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо захисту тварин від жорстокого поводження) (Сидорович Р.М.)

У Комітеті з питань охорони здоров’я:

 • Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань охорони здоров’я (Сисоєнко І.В.)

У Комітеті з питань промислової політики та підприємництва

 • Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення реалізації права на конвертацію грошових вимог до товариства на внесок до його статутного капіталу (Острікова Т.Г.)

У Комітеті з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України

 • Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення належних прав народних депутатів та їх помічників-консультантів) (Масоріна О.С.)

У Комітеті Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю

 • Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні” (щодо захисту інтересів дітей-інвалідів) (Гаврилюк М.В., Романюк В.М.)

У Комітеті з питань транспорту

 • Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підприємств залізничного транспорту, майно яких розташоване на території проведення антитерористичної операції (Горват Р.І., Корчик В.А.)

У Комітеті з питань фінансової політики і банківської діяльності

 • Проект Закону про особливості оплати послуг банків та інших установ із приймання і перерахування коштів за житлово-комунальні послуги (Івченко В.Є.)
 • Проект Закону про внесення змін до Закону України”Про систему гарантування вкладів фізичних осіб”(щодо вдосконалення системи гарантування вкладів та процедури виведення банків з ринку) (Кришин О.Ю.)
 • Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення захисту прав вкладників) (Поляков М.А.)
 • Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих видів облігацій (Поляков М.А.).