АНОНС. Порядок денний пленарного засідання 14 березня: економічні законопроекти

АНОНС. Порядок денний пленарного засідання 14 березня: економічні законопроекти


Під час пленарного засідання Верховної Ради у вівторок, 14 березня, народні депутати планують розглянути блок питань фінансів та банківської діяльності. Порядок денний роботи парламенту опублікований на офіційному сайті.

Так, серед законопроектів, які збираються розглянути у першому читанні, – чотири ініціативи, співавтором яких є член МДО “Депутатський контроль” Максим Поляков:

№4960 “Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення їх окремих положень з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів”;

№3498 “Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо регульованих ринків та деривативів)”;

№5592 “Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо розкриття інформації на фондовому ринку та вдосконалення порядку емісії цінних паперів та розширення можливостей для залучення капіталу)”;

№ 5068 “Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих видів облігацій”.

Також, важливим законопроектом є №0120 “Про ратифікацію Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою”. Цей закон надасть значне розширення ринку для українських експортерів. Ряд депутатів закликали розпочати завтрашнє засідання з прийняття саме цього закону. Про це, зокрема, наголосив на своїй сторінці у Facebook  народний депутат, член Депконтролю Тарас Кремінь.

Ратифікація Угоди про ЗВТ сприятиме розвитку двостороннього торговельно-економічного співробітництва між Україною та Канадою, дозволить вітчизняним товаровиробникам отримати переваги від безмитного доступу до ринку Канади, відкриє можливості для українського бізнесу як для розширення ринків збуту, так і для розвитку й модернізації власного виробництва з метою підвищення конкурентоспроможності на нових ринках.

Рейтинг тижня: Депконтроль – лідер по голосуванню за економічні ініціативи