Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Про нас


9 грудня 2014 року у Верховній Раді України VIII скликання ініційовано створення Міжфракційного депутатського об’єднання (МДО) “Депутатський контроль”, члени якого вестимуть рішучу боротьбу з корупцією в Україні. Про створення МДО оголошено на засіданні 11 грудня 2014 року.

“Депутатський контроль” символічно засновано у Міжнародний день боротьби з корупцією, оскільки основна  мета членів об’єднання –  викорінення корупції з державних органів.

До об’єднання увійшли обрані вперше депутати від усіх фракцій коаліції та позафракційні.

Наразі до об’єднання входять такі депутати: Олександр Горбунов, Євген Дейдей, Борис Козир, В’ячеслав Константіновський, Олег Кришин, Тарас Кремінь, Віталій Купрій, Юрій Македон, Олена Масоріна, Максим Поляков, Віктор Романюк, Денис Силантьєв, Дмитро Стеценко, Тарас Юрик, Ігор Артюшенко, Сергій Валентиров, Віталій Корчик.

 

 

Історія  створення:

У жовні 2014 року, коли до українського парламенту було вперше обрано майже половину народних депутатів (близько 230 чоловік), стало зрозуміло, що суспільство вимагає кардинальних змін від сучасного політикуму. З’явилася ідея, що серед новообраних парламентарів обов’язково знайдуться ті, хто прийшов до Верховної Ради України виключно з головною метою – позитивно змінити життя держави.

Першим кроком стало ознайомлення  з біографіями новообраних парламентарів. Потім тривав період зустрічей та відбір тих, які справді прагнуть займатися титанічною боротьбою з корупціонерами, мають  політичну волю на придушення корупції у державному секторі економіки. Таким був старт проекту, опісля розпочалась робота над списками.  Таким чином членами МДО “Депутатський контроль” стали 10  народних депутатів від усіх фракцій коаліції та позафракційні, які не задіяні у корупційних схемах та яких не встигла зламати бюрократична машина. Міжфракційне депутатське об’єднання – це платформа, на якій можна у колі однодумців реалізувати свої ідеї та переконання на благо України.

Окрім уже зазначених умов, принциповою вимогою до набуття членства у МДО “Депутатський контроль” є вперше обрання до Верховної Ради України та приналежність до коаліції.

Саме по собі об’єднання – аполітичне. Воно  незалежне і не орієнтується на якихось конкретних лідерів.